56491. Armstol og delvis forgyldt træ

Stel af mørkbejdset tr, delvist forgyldt, men buetryg og svungne armlæn. Brunt uldbetræk i sæde. 19. årh. B. 55, D. 60, sædehøjde 44 cm

Brugspatinering

Varenr 56491

27 Juni 2018 20:26

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 850 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23340850 DKK2018-06-21 21:06
5643850 DKK2018-06-27 20:12
17256550 DKK2018-06-22 13:29
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms