56491. Armstol og delvis forgyldt træ

Stel af mørkbejdset tr, delvist forgyldt, men buetryg og svungne armlæn. Brunt uldbetræk i sæde. 19. årh. B. 55, D. 60, sædehøjde 44 cm

Brugspatinering

Varenr 56491

27 Juni 2018 20:26

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 850 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23340850 DKK2018-06-21 21:06
5643850 DKK2018-06-27 20:12
17256550 DKK2018-06-22 13:29
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms