55990. Fransk signeret konsolur, bronze på hvid marmorbase

Dekoreret med engle og fugle i blomsterleg. Skive sign. Berthoi A Paris. H. 56 cm

Varenr 55990

27 Juni 2018 20:27

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 4.600 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

JOAN4.600 DKK2018-06-27 20:23
BB23234.400 DKK2018-06-25 19:18
X3ETNC4.200 DKK2018-06-23 10:57
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms