56069. Ubekendt fransk maler: To hunde

Olie på lærred. Usigneret. 18./19. årh. 49 x 58 cm
Restaureret og senere montering på plade.

Varenr 56069

27 Juni 2018 20:29

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK 1.600 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

244431.600 DKK2018-06-27 15:09
BB23231.500 DKK2018-06-20 18:26
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms