55604. Frederik Frandsen: Trinitatis og Runde Tårn

Olie på plade, 42 x 29 cm. Sign. F. Frandsen

Varenr 55604

27 Juni 2018 20:30

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms