56300. H. Kornbech (1834-1894): Figurer i en søjlegang

Akvarel, usign. betegent på bagsiden H. Kornbeck 1834-1894. 19. årh. 17 x 24,5 cm

Varenr 56300

27 Juni 2018 20:30

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 750 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

340750 DKK2018-06-26 13:10
BB2323700 DKK2018-06-20 18:26
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms