55498. Max Nathan (1880-1952): Lyserøde bonderoser

Olie på lærred. Signeret MN 46. 60 x 75 cm

Varenr 55498

27 Juni 2018 20:30

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms