54967. Sigfried Neuhaus (1879-1955): Joller i åløb og Høstlandskab, studier fra Randers Fjord (2)

Olie på lærred, begge 45 x 45 cm. Sign.

Varenr 54967

27 Juni 2018 20:31

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms