54963. Ewald Vetter (1894-1981): "Im Maiwald"

Olie på lærred, 100 x 100 cm, Sign. EV 31. Mærkat: Ewald Vetter kendt tysk maler "Im Maiwald". Udstillet sidste gang i Leipzig Kunstmesse 1933. Købt af Kunstneren

Varenr 54963

27 Juni 2018 20:31

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK 1.600 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3401.600 DKK2018-06-26 13:12
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms