54969. Otto Larsen Meyer, (1873-1972): Haveparti

Olie på lærred, 76 x 80 cm. Sign. monogram OLM

Varenr 54969

27 Juni 2018 20:32

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms