54981. Motto?: Forlæg til gobelin (2)

Akvareller, rammemål 40 x 25 cm. Figenreiher og Blütenbaum. Sign. Motto?

Varenr 54981

27 Juni 2018 20:33

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms