56002. N.A. Lytzen (1826-1890): Terrier

Olie på lærred, Sign. N. A. Lytzen. 18,5 x 16,5 cm

Varenr 56002

27 Juni 2018 20:33

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms