55609. Emil Ekman (1880-1951): Fiskefartøjer ved kysten "På Läns framåt"

Olie på lærred, 82 x 135 cm. Sign. Emil Ekman 1929

Varenr 55609

27 Juni 2018 20:34

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 3.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

3403.000 DKK2018-06-26 13:15
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms