55603. E. Thivier: Kvinde der bøder garn

Olie på lærred, 30 x 40 cm. Sign.E. Thivier

Varenr 55603

27 Juni 2018 20:35

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms