55610. G. Krumhardt: Gårdeksteriør, Karlebo Overdrev

Olie på lærred, 35 x 40 cm. Mærkat: Udstillet Foreningen for National Kunst Katalog Nr. 147. Sign. Krumhardt 1962

Varenr 55610

27 Juni 2018 20:36

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms