54849. Harald Brandt: Blandet buket i vase

Olie på lærred, 95 x 62 cm, sign. Harald Brandt

Varenr 54849

27 Juni 2018 20:37

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms