54613. Ubekendt kunstner: En handel slås af

Olie på lærred. 26 x 31 cm, sign. monogram

Varenr 54613

27 Juni 2018 20:37

Vurdering 2400 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms