54747. Henri Bource (1826-1899): Brevet

Olie på lærred, 30 x 42 cm, Sign. Henri Bource (krakeleringer)

Varenr 54747

27 Juni 2018 20:38

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms