46609. Ubekendt kunstner: Kampscene, 18. årh.

Olie på plade, 57 x 45 cm. Ryttere til hest og afhuggede hoveder. Kraftigt restaureret. Trænger til rens

Varenr 46609

27 Juni 2018 20:40

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.500 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

RENE19531.500 DKK2018-06-26 17:28
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms