54196. Ubekendt kunstner: La Neige En Rose

Olie på lærred, 50 x 50 cm. Sign.

Varenr 54196

27 Juni 2018 20:43

Vurdering 800 DKK

4RIE322400 DKK2018-06-27 20:25
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms