54862. Ubekendt kunstner: Opstilling med roser, glas og kirsebær

Olie på lærred. Usigneret, stemplet på bagsiden "Kopi efter Maleriet Statens Museum for Kunst"
55 x 46,5 cm

Varenr 54862

27 Juni 2018 20:43

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 1.500 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

BB23231.500 DKK2018-06-20 18:27
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms