55600. A. Schneider: En skål i kælderen

Olie på lærred, 50 x 40 cm. Sign. A. Schneider

Varenr 55600

27 Juni 2018 20:45

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 650 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26373650 DKK2018-06-27 20:09
23661600 DKK2018-06-27 19:23
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms