55600. A. Schneider: En skål i kælderen

Olie på lærred, 50 x 40 cm. Sign. A. Schneider

Varenr 55600

27 Juni 2018 20:45

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 650 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26373650 DKK2018-06-27 20:09
23661600 DKK2018-06-27 19:23
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms