56352. Kai Drews (1884-1964): Åløb gennem skov

Olie på lærred, 70 x 100 cm. Sign. K. Drews

Varenr 56352

27 Juni 2018 20:45

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms