56367. Robert Panitzsch (1879-1949): Interiør, solbeskinnet stue

Olie på lærred. 82 x 67 cm. Sign. Robert Pan 42

Varenr 56367

27 Juni 2018 20:46

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 900 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

14937900 DKK2018-06-27 20:07
948850 DKK2018-06-22 00:55
340850 DKK2018-06-26 13:16
13878750 DKK2018-06-21 12:25
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms