56367. Robert Panitzsch (1879-1949): Interiør, solbeskinnet stue

Olie på lærred. 82 x 67 cm. Sign. Robert Pan 42

Varenr 56367

27 Juni 2018 20:46

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 900 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

14937900 DKK2018-06-27 20:07
948850 DKK2018-06-22 00:55
340850 DKK2018-06-26 13:16
SONSQUAD750 DKK2018-06-21 12:25
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms