56327. Ole Lynggaard. Kæde med guldlås 18 kt.

Onyx kæde 14 mm med lås af guld 18 kt. Ø 21 mm. Stemplet Ole L. samt 750. Dessin B120-402. Fremstår uden brugsspor.

Varenr 56327

27 Juni 2018 20:49

Vurdering 15000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms