56329. Ole Lynggaard. "Lotus" vedhæng af guld

18 kt. med ametyst med 12 brillanter på i alt 0,10 ct TW.VS. Stemplet Ole L., 750 samt CL. Dessin A2655-401. Monteret i lilla snor. Fremstår uden brugsspor.

Varenr 56329

27 Juni 2018 20:50

Vurdering 18000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms