56394. Ringe, en guld samt en forgyldt(2)

Den glatte ring, forgyldt, stemplet J.W., den anden med granater af guld, knækket og uden stempler. Vægt i alt ca. 3,6 g

Varenr 56394

27 Juni 2018 20:51

Vurdering 300 DKK

836275 DKK2018-06-27 16:30
20968250 DKK2018-06-25 23:08
18980225 DKK2018-06-21 10:08
 150 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms