55957. Børge Mogensen: Sæt på 4 armstole, model 3233

Stel af massiv eg, tremmer i ryg, gjorde i sæde. Løse hynder. Fremstillede hos Fredericia Møbelfabrik, etiketmærkede. Brugsspor, gjorde slidte og nogle hynder mangler, een stol med defekt armlæn

Varenr 55957

27 Juni 2018 19:31

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 800 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

22370800 DKK2018-06-26 22:17
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms