55957. Børge Mogensen: Sæt på 4 armstole, model 3233

Stel af massiv eg, tremmer i ryg, gjorde i sæde. Løse hynder. Fremstillede hos Fredericia Møbelfabrik, etiketmærkede. Brugsspor, gjorde slidte og nogle hynder mangler, een stol med defekt armlæn

Varenr 55957

27 Juni 2018 19:31

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 800 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

22370800 DKK2018-06-26 22:17
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms