56025. Bruno Mathsson 1907-1988: Et par Eva stole (2)

Stel af formbøjet lakeret bøgetræ, monteret med flettede gjorde. Fremstillet hos Mathsson. Brugsspor, slitage på gjorde.

Varenr 56025

27 Juni 2018 19:44

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 3.400 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 2400 DKK

223003.400 DKK2018-06-27 19:40
RBJ3.200 DKK2018-06-21 09:42
223701.900 DKK2018-06-26 22:23
235781.200 DKK2018-06-25 12:02
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms