56490. Barvogn af træ og flet

Plader og hylder af lakeret flammet træ, bastomviklet stel, pladekanterne med fletværk. En lille, fast og en opklappelig ekstra hylde. Metalhjul.
20. årh.s midte. L. 79, B. 43, H. 70 cm

Brugsspor, gummi på hjul slidt ned

Varenr 56490

27 Juni 2018 19:50

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 700 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

3098700 DKK2018-06-27 19:45
16099650 DKK2018-06-27 19:17
25451600 DKK2018-06-24 23:36
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms