55891. Poul Ekelund (1920-1976): Rygvendt kvinde

Olie på lærred, 65 x 46 cm. Sign. Ekelund

Lille afskalning nederst midtfor

Varenr 55891

27 Juni 2018 19:53

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms