56039. Marc Chagall (1887-1985): Udstillingsplakat, Dansende kvinde og ged

Beskåret udstillingsplakat fra Charlottenborg 1960. Litografisk tryk udført hos Permild & Rosengreen, København. Beskåret. lysmål: 49 x 38,5 cm.
(glas mangler)

Varenr 56039

27 Juni 2018 19:53

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 400 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4165400 DKK2018-06-26 07:21
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms