54776. Ulla Teller: Birketræer

Olie på lærred, 60 x 80 cm. Sign. monogram UT
U/R

Varenr 54776

27 Juni 2018 19:54

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms