54344. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Buste af ældre herre

Signeret Jørgen Gudmunsen-Holmgreen 1959. Gips. H. 64, B.38 cm

Proveniens: Efterkommere af Jørgen Gudmundsen-Holmgreen

Varenr 54344

27 Juni 2018 19:55

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms