54345. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Buste

Portræt af en mand. Patineret gips. H. 62, usigneret

Proveniens: Efterkommere af Jørgen Gudmundsen-Holmgreen

Varenr 54345

27 Juni 2018 19:55

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms