55379. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Ikaros

Relief af patineret gips. Ikke monteret, delene er adskilte, men kan samles/monteres. Usigneret. Ca 3 x 4 m

Proveniens: Kunstnerens efterkommere

Nogle dele med skader/afslag.

Varenr 55379

27 Juni 2018 19:56

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms