54584. Danka Jaworska: Komposition

Olie på lærred. Signeret på bagsiden. 115 x 94 cm

Varenr 54584

27 Juni 2018 19:57

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 1.200 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

264031.200 DKK2018-06-27 19:11
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms