54584. Danka Jaworska: Komposition

Olie på lærred. Signeret på bagsiden. 115 x 94 cm

Varenr 54584

27 Juni 2018 19:57

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.200 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

HENRIKWED1.200 DKK2018-06-27 19:11
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms