54781. Knud Jans: Komposition "Skovelskov"

Litografi, lysmål 42 x 56 cm. Sign. og dateret 1975. eget tryk 1/15

Varenr 54781

27 Juni 2018 19:58

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms