54409. Ulrik Hoff (1938- ): Tibirke Bakker

Olie på lærred, 50 x 61 cm, sign. Ulrik Hoff 1972

Varenr 54409

27 Juni 2018 19:58

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.300 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

251891.300 DKK2018-06-26 14:15
 1.300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms