55734. Jens Peter Groth-Jensen (1918): Landskab fra Fredensborg

Olie på lærred, 40 x 54 cm. Sign. Groth-Jensen 1996

Varenr 55734

27 Juni 2018 20:01

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms