55971. Lars Nørgaard: "Optimisten"

Litografi i farver, sign. Lars Nørgaard 00 180/275. Uindrammet. Bladstørrelse 56,5 x 38 cm

Varenr 55971

27 Juni 2018 20:01

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms