55897. Ubekendt kunstner: Komposition

Olie på lærred, 102 x 82 cm. Sign. monogram AV 97

Varenr 55897

27 Juni 2018 20:03

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 3.200 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

3403.200 DKK2018-06-27 16:55
247493.000 DKK2018-06-27 16:05
41652.200 DKK2018-06-26 07:20
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms