55897. Ubekendt kunstner: Komposition

Olie på lærred, 102 x 82 cm. Sign. monogram AV 97

Varenr 55897

27 Juni 2018 20:03

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 3.200 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

3403.200 DKK2018-06-27 16:55
247493.000 DKK2018-06-27 16:05
41652.200 DKK2018-06-26 07:20
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms