56066. Lars Åkirke (1926-2004): "Springende blå sol - verden"

Olie på lærred. Titel og sign. på bagsiden Åkirke 1969. 70 x 100 cm

Varenr 56066

27 Juni 2018 20:03

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 1.200 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

3401.200 DKK2018-06-26 13:09
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms