56066. Lars Åkirke (1926-2004): "Springende blå sol - verden"

Olie på lærred. Titel og sign. på bagsiden Åkirke 1969. 70 x 100 cm

Varenr 56066

27 Juni 2018 20:03

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 1.200 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

3401.200 DKK2018-06-26 13:09
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms