55462. Rokoko armstol

Hvidmalet stel med forgyldte skæringer på kop, sarg og ben. 18. årh. H. 102, bredde 72 cm

Afskalninger

Varenr 55462

27 Juni 2018 20:08

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms