56026. Engelsk fritstående skrivebord af mahogni, 1800-tallets slutning

Front med tre skuffer i sarg, bordplade med ilagt læder, to sektioner hver med tre skuffer, monteret på sokkel med hjul. H. 77 B. 150 D. 77 cm.

Brugsspor, ridser og mærker, en lås defekt

Varenr 56026

4 Juli 2018 20:24

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 2.000 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms