52266. Salonstol, mahogni, 19. årh.

Sprosse og kopstykke rigt udskåret med rocailer og bladværk i rokokostil.

Varenr 52266

4 Juli 2018 20:37

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 250 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 500 DKK

21573250 DKK2018-07-02 19:02
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms