52266. Salonstol, mahogni, 19. årh.

Sprosse og kopstykke rigt udskåret med rocailer og bladværk i rokokostil.

Varenr 52266

4 Juli 2018 20:37

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 250 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 500 DKK

21573250 DKK2018-07-02 19:02
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms