Karussel "gyngehest" i form af en gris. Udskåret og bemalet træ, gænger af træ. 20. årh.
Længde (gænger) 135, h. 83 cm
19045 | 1.100 DKK | 2018-07-04 20:12 |
18570 | 1.000 DKK | 2018-07-04 15:21 |
1.000 DKK | Startpris |