56483. Gyngegris af udskåret og bemalet træ

Karussel "gyngehest" i form af en gris. Udskåret og bemalet træ, gænger af træ. 20. årh.
Længde (gænger) 135, h. 83 cm

Varenr 56483

4 Juli 2018 20:38

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.100 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

190451.100 DKK2018-07-04 20:12
185701.000 DKK2018-07-04 15:21
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms