56483. Gyngegris af udskåret og bemalet træ

Karussel "gyngehest" i form af en gris. Udskåret og bemalet træ, gænger af træ. 20. årh.
Længde (gænger) 135, h. 83 cm

Varenr 56483

4 Juli 2018 20:38

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.100 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

190451.100 DKK2018-07-04 20:12
185701.000 DKK2018-07-04 15:21
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms