56610. Svensk klapbord af fyrretræ, 19. årh.

H. 74,5 L. 110 B. 37/ 179 cm. Aldersrelaterede brugsspor.

Varenr 56610

4 Juli 2018 20:44

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.200 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

264121.200 DKK2018-07-04 20:34
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms