56608. Revolving bookcase af mahogni, 20. årh.

H. 74 , 49 x 49 cm. Fremstår med brugsspor, brandmærker på topplade.

Varenr 56608

4 Juli 2018 20:46

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 450 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 800 DKK

17602450 DKK2018-07-04 20:44
16938425 DKK2018-07-04 20:33
23567400 DKK2018-06-27 16:04
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms