56103. Ubekendt kunstner: Sydlandsk flodparti 19./20. årh.

På floden en båd med figurer, langs flodbredden bygninger. Olie på lærred. Usign. 22 x 31 cm

Varenr 56103

4 Juli 2018 20:48

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK 700 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

24700 DKK2018-07-04 20:42
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms