56106. Harry Kluge (1879-1963): Brænding

Olie på lærred, sign. Harry Kluge. 31 x 56 cm

Varenr 56106

4 Juli 2018 20:49

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK 600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

340600 DKK2018-07-04 08:49
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms